A Travellerspoint blog

Aasia seljakotireis 05.02

Hongkong

sunny 20 °C

Hongkong,

Mida siis võiks kindlasti vaadata Hongkongis:

  • Twin Peak - tramm viib suure mäe otsa, kus on hea ülevaade Hongkongile. Olin seal nii valgel kui ka pimedal ajal ja mõlemal ajal väga lahe. Saab vaadata ka Madame Tussauds vahakujusid aasia variandis.

IMG_3876.jpg

  • Ocean Park - see mu üks lemmikutest. Saab näha kõiksuguseid kalu ja lojuseid. Lisaks veel kõikvõimalikud atraktsioonid: ameerika mäed, "vabalangemistorn", karussellid, cabelcar jne.

IMG_3983.jpg

  • A Symphony of Lights - Igal õhtul kell 8 korraldatakse nn. valgussümfoonia, kus siis pilvelõhkujad pannakse muusika saatel plinkima ja laserkiired taevas tiire teevad. Väga hea on jälgida seda "staaride avenüült".

Ja loomulikult kõiksugused templid, sillad, tornid, muuseumid, pargid, kujud, Disneyland ja igasugused marketid.

Tasuks sõita ka erinevate liiklusvahenditega nagu kahekordsed trammid ja bussid, praamid ja millest ei pääse nagunii, see on metroo. Hea on omada "Octobus" kaarti, sellega tagab rahuliku elu metroo kasutamisel.

Täna (4.veebr), on mul viimane päev Hongkongis, mis kulus enamus Ocean Parki külastamisele. Selle eest eile sai asja võetud veidi lebomalt e. niisama linna peal veidi ringi kakerdatud.
Muide just praegu tulin õuest , seisin umbes 15 minutit ühe tänava nurga peal ja vaatasin inimesi. Panin tähele.et see linn on ikka täielikult ülepuistatud igasuguste elektroonikavidinatega. Noortest rääkimatta, aga ka vanad inimesed käivad ringi täielikult juhtmetega kaetult. Naljakas vaadata. Ipodid ja igasugused muud vidinad teevad oma võidukäiku.

...aga järgmised uudised tulevad juba teisest kohast. Seda ma veel ei ütle, jäägu üllatuseks.

Muide, siia on igavene pain neid pilte üles laadida, kel huvi on, see saab edaspidi Delfipildis neid vaadata.

Posted by Nax 02:41 Archived in Hong Kong

Email this entryFacebookStumbleUpon

Table of contents

Be the first to comment on this entry.

This blog requires you to be a logged in member of Travellerspoint to place comments.

Login